Poplatkové lovy v České republice - Prolov Klatovy

Poplatkové lovy

Poplatkové lovy ve vlastních revírech (lovy v České republice)

Jsme lovecká společnost, která se zabývá lovy na drobnou a spárkatou zvěř po dobu 25 let. Lovecké zážitky v našich honitbách můžete prožít na bažantích honech a honech na kachny. Dále nabízíme lov na srnce obecného, muflona, daňka skvrnitého, jelena sikujelena lesního a prase divoké. K těmto loveckým cestám k nám do české republiky také patří nyní velmi oblíbený lov na krocana divokého. Lovy v našich honitbách probíhají ve volné přírodě. Naše společnost nabízí lov na srnce, lov na muflona, lov na jelena siku, lov na daňka skvrnitého, lov na jelena lesníholov na prase divoké a naháňku, na které vám rádi vyhotovíme paušální lovecký balíček s ubytováním a plnou penzí pro lovce, lovecké skupiny s doprovodem či rodinou. Pořádáme také lovy pro lovce se psy, které mohou využít při lovu pro jejich výcvik.

Poplatkové lovy v zahraničí a lovecké cesty

Dále organizujeme lovy v zahraničí. Lovecké zážitky si můžete vybrat v různých loveckých destinací celého světa například v Africe, lov v Rusku, lov v Srbsku, lov ve Španělsku, lov v Rakousku, lov v Rumunsku, lov Maďarsku, lov v Polsku, lov Turecku, lov v Bulharsku, lov na Mauritius, lov v Portugalsku, lov na Slovensku, lov na Slovinsku, lov Bělorusku, lov v Lotyšsku, lov v Estonsku, lov na Islandu, lov Chorvatsku, lov v Grónsku, lov v Naibii, lov Mosambiku a lov v Kazachstánu. Lov pro Vás zajistíme například na lose, vlka, ryse, bobra, psíka mývalovitého, zubra evropského, tetřeva, tetřívka, sluky, hony na husy, lovy na kamzíky horské, kozorožce, kozu horskou, krokodýla, grantovu gazelu, antilopu, sviště horského, medvěda hnědého, leopard, eland, kudu, zebra, prase bradavičnaté, blessbock, pakůň žíhaný, steinbock, duiker, hartebeest, karakal, oryx, pakůň běloocasý, springbock, buvol, hyena, nyala, eland, kudu, impala, voduška, skálolez, pavian, sibiřský srnec, roan, riedbock, bushbock, duiker, horský riedbock , Tsessebe a další…..

Bažantnice (prodej drobné zvěře)

Naše společnost Prolov se zabývá více odvětvími. Bažantnice Pohoří se zabývá chovem a prodejem v České republice a dovozem do zahraničí. V nabídce je bažant obecný, bažant královský, bažant tenebroz, bažant kolchický, perlička kropenatákrocan a orebice rudá, které najdete v naší nabídce. V současné době máme kapacitu k líhnutí až 100.000 ks vajec ročně. V nabídce máme ptactvo různého stáří od jednodenních kuřat až po dospělé jedince. Naše bažantnice leží cca. 700 m nadmořské výšky. Je to nejvýše položená bažantnice ve střední Evropě a z toho důvodů je ptactvo velmi odolné. Zvěř je dle stáří umístěna nejprve ve vnitřních prostorách a později ve venkovních výbězích a voliérách. Tím je zvěř dobře připravena na následné vypuštění do volné přírody. Část zvěře je použita k prodeji, část se použije k zazvěření revíru a lovu a zbytek se ponechá pro reprodukci do chovných hejn. Chovná hejna jsou zachována z vlastních zdrojů a každý rok se geneticky obměňují pro zlepšení kvality zvěře.

Dřevovýroba

Mezi další odvětví, kterými se zabývá naše společnost, patří dřevovýroba. Dřevovýroba se zabývá pilařstvím. Vyrábíme stavební řezivo, trámy, prkna hraněná, prkna nehraněná, střešní latě, fošny a prismy pro stavbu např. dřevěných střešních krovů či vestavby interiéru a exteriéru. Dále vyrábíme loupané dřevěné kůly, dřevěné palisády, dřevěné půlpalisády, rýgle a plotovky. Do našeho sortimentu dále patří palivové dřevo, krajinky, štěpka a piliny. Jsme výrobci a jsme schopni splnit všechny Vaše požadavky za nejnižší ceny na trhu. Zajistíme dopravu po České republice a dopravu do zahraničí.

Lovecký obchod

Lovecký obchod

www.lovecky-obchod.cz
Lovecký-obchod.cz se specializuje na prodej loveckých potřeb a zbraní. Snažíme se o stálé rozšířování nabídky, ve které lovecké potřeby a zbraně převažují.
Dřevovýroba Pohoří

Dřevovýroba Pohoří

www.drevovyroba-pohori.cz
Zaměřujeme se na výrobu dřevěných kůlů a palisád. V naší nabídce je i stavební řezivo jako např. trámy, fošny, střešní latě a prkna, dále palivové dřevo, štěpky a piliny.
PROLOV s.r.o., Vídeňská 126/IV, 339 01 Klatovy, Česká republika
© 2017