Lov srnce obecného

Srnčí je nejrozšířenější druh zvěře v České republice a konkrétně srnec je prvním loveným druhem spárkaté zvěře v mysliveckém roku.  V našich přírodních podmínkách žije ve všech typech krajin s výjimkou nejvyšších horských poloh. Lov na srnce představuje nejpřístupnější způsob mysliveckého vyžití.

Kdy

Doba lovu: 16.5. - 30.9.
Doporučená doba lovu: 16.5. – 15.6. a 18.7. - 15.8. (lov v říji)
Doporučená doba loveckých dní: 1 – 2 lovecké dni
Počet lovců: 1 – 4 lovci

Kde

Naše lovy probíhají ve vlastních honitbách ,,KAKOV“ a ,,ZELENÝ HÁJ“. Honitba Kakov se nachází na okraji chráněné oblasti Plánický hřeben poblíž města Nepomuk. Honitba Zelený háj se nachází západně od města Plzeň poblíž městečka Holýšov. V okolí obou honiteb je zajištěno kvalitní ubytování. Honitby se nachází ve vzdálenosti 50 km od hranic s Německem a 130 km od pražského mezinárodního letiště.

Poptávkový formulář
Fotogalerie
Lovecký obchod

Lovecký obchod

www.lovecky-obchod.cz
Lovecký-obchod.cz se specializuje na prodej loveckých potřeb a zbraní. Snažíme se o stálé rozšířování nabídky, ve které lovecké potřeby a zbraně převažují.
Dřevovýroba Pohoří

Dřevovýroba Pohoří

www.drevovyroba-pohori.cz
Zaměřujeme se na výrobu dřevěných kůlů a palisád. V naší nabídce je i stavební řezivo jako např. trámy, fošny, střešní latě a prkna, dále palivové dřevo, štěpky a piliny.
PROLOV s.r.o., Vídeňská 126/IV, 339 01 Klatovy, Česká republika
© 2017