Lov jelena sika - Prolov Klatovy - Lov v České republice

Lov jelena sika

V ČR se s chovem jelena Siky začalo už v roce 1897, a to v západních Čechách. Ze své původní vlasti se poměrně dobře adaptoval na české přírodní životní podmínky a začal se velmi rychle šířit do dalších oblastí. Tento druh spárkaté zvěře se nejvíce vyskytuje v západních Čechách. Lov u nás probíhá ve volné přírodě za přítomnosti loveckého doprovodu, který je každému lovci při zahájení přidělen.

Kdy

Doba lovu: 1.8. - 15.1.
Doporučená doba lovu: 1.10. - 31.10. (lov v říji)
Počet loveckých dní: 3 - 5 loveckých dní
Počet lovců: 1 - 4 lovci

Kde

Naše lovy probíhají ve vlastních honitbách ,,KAKOV“ a ,,ZELENÝ HÁJ“. Honitba Kakov se nachází na okraji chráněné oblasti Plánický hřeben poblíž města Nepomuk. Honitba Zelený háj se nachází západně od města Plzeň poblíž městečka Holýšov. V okolí obou honiteb je zajištěno kvalitní ubytování. Honitby se nachází ve vzdálenosti 50 km od hranic s Německem a 130 km od pražského mezinárodního letiště.

Poptávkový formulář
Lovecký obchod

Lovecký obchod

www.lovecky-obchod.cz
Lovecký-obchod.cz se specializuje na prodej loveckých potřeb a zbraní. Snažíme se o stálé rozšířování nabídky, ve které lovecké potřeby a zbraně převažují.
Dřevovýroba Pohoří

Dřevovýroba Pohoří

www.drevovyroba-pohori.cz
Zaměřujeme se na výrobu dřevěných kůlů a palisád. V naší nabídce je i stavební řezivo jako např. trámy, fošny, střešní latě a prkna, dále palivové dřevo, štěpky a piliny.
PROLOV s.r.o., Vídeňská 126/IV, 339 01 Klatovy, Česká republika
© 2017