Lov muflona- Prolov Klatovy - Lov v České republice

Lov muflona

Na konci 19. století byli mufloni vysazeni V České republice. Jelikož se jim zde velice daří, tak dosahují největších světových trofejí. Důkazem toho je, že 8 z 10 největších trofejí na světě pochází právě z České republiky. V současné době je Česká republika nejvyhledávanější destinací pro lov muflonů. Lov u nás probíhá ve volné přírodě za přítomnosti loveckého doprovodu, který je každému lovci při zahájení přidělen.

Kdy

Doba lovu: 1.8. - 31.12.
Doporučená doba lovu: 15.10. - 31.11. (lov v říji)
Počet loveckých dní: 3 - 5 loveckých dní
Počet lovců: 1 - 4 lovci

Kde

Naše lovy probíhají ve vlastních honitbách ,,KAKOV“ a ,,ZELENÝ HÁJ“. Honitba Kakov se nachází na okraji chráněné oblasti Plánického hřebene poblíž města Nepomuk. Honitba Zelený háj se nachází západně od města Plzeň poblíž městečka Holýšov. V okolí obou honiteb je zajištěno kvalitní ubytování. Honitby se nachází ve vzdálenosti 50 km od hranic s Německem a 130 km od pražského mezinárodního letiště.

Poptávkový formulář
Fotogalerie
Lov muflona
Lov muflona
Lov muflona
Lov muflona
Lov muflona
Lov muflona
Lov muflona
Lov muflona
Lovecký obchod

Lovecký obchod

www.lovecky-obchod.cz
Lovecký-obchod.cz se specializuje na prodej loveckých potřeb a zbraní. Snažíme se o stálé rozšířování nabídky, ve které lovecké potřeby a zbraně převažují.
Dřevovýroba Pohoří

Dřevovýroba Pohoří

www.drevovyroba-pohori.cz
Zaměřujeme se na výrobu dřevěných kůlů a palisád. V naší nabídce je i stavební řezivo jako např. trámy, fošny, střešní latě a prkna, dále palivové dřevo, štěpky a piliny.
PROLOV s.r.o., Vídeňská 126/IV, 339 01 Klatovy, Česká republika
© 2017