Lov krocana divokého

Krocan divoký je největším druhem naší lovné pernaté zvěře. Patříme mezi jedny z prvních loveckých společností v Evropě, která před několika lety odchovala v naší honitbě divoké krocany dovezené z Ameriky, kde je v současnosti lov na divokého krocana na vrcholu popularity. V České republice, konkrétně v naší honitbě každoročně pořádáme lov trofejových divokých krocanů v toku a vzhledem k úspěšné slovitelnosti poptávka stále stoupá. Lov u nás probíhá ve volné přírodě za přítomnosti loveckého doprovodu.

Kdy

Doporučená doba lovu: 15.3. – 15.4 (lov v toku)
Doporučená doba loveckých dní: 1 – 2 loveckých dní
Počet lovců: 1 – 6 lovců

Kde

Lovy na krocana divokého se pořádají v honitbě Kakov. Honitba se nachází na okraji chráněné oblasti Plánický hřeben ve vzdálenosti asi 40 km od Plzně poblíž města Nepomuk, 50 km od hranic s Německem a 120 km od pražského mezinárodního letiště.

Poptávkový formulář
Fotogalerie
Lovecký obchod

Lovecký obchod

www.lovecky-obchod.cz
Lovecký-obchod.cz se specializuje na prodej loveckých potřeb a zbraní. Snažíme se o stálé rozšířování nabídky, ve které lovecké potřeby a zbraně převažují.
Dřevovýroba Pohoří

Dřevovýroba Pohoří

www.drevovyroba-pohori.cz
Zaměřujeme se na výrobu dřevěných kůlů a palisád. V naší nabídce je i stavební řezivo jako např. trámy, fošny, střešní latě a prkna, dále palivové dřevo, štěpky a piliny.
PROLOV s.r.o., Vídeňská 126/IV, 339 01 Klatovy, Česká republika
© 2017